O mne

Ahoj,
 
volám sa Michal Poľakovský a som osobný tréner fitnes a kulturistiky.
 
Pôsobím vo fitness centre Different GYM, v mojom rodnom meste Trebišov.
 
Už od útleho detstva som uprednostňoval športové aktivity každého druhu. Najviac ma lákal futbal, ktorému som sa neskôr aj aktívne venoval.
 
Okrem kondičky som túžil aj po silnejšom tele, a tak som začal s domácim posilňovaním. Začiatky boli ťažké, všetko som si vyhľadával na internete sám a cvičil som home workouty bez nejakých špeciálnych vedomostí. Tým, že som cvičil pravidelne a stále som sa viac zaujímal o techniku predvedenia cvikov, začal som na sebe badať už po pol roku prvé prírastky svalovej hmoty.  No až tréningy vo fitness centre mi pomohli získať vytúženú silu, ešte lepšiu kondíciu a vytrvalosť.  Bude to už niečo cez 7 rokov čo sa tomu venujem a úplne ma to pohltilo. Futbal šiel bokom a fitness sa stalo mojim životným štýlom. Koncom roka 2018 som sa rozhodol, že sa začnem tomu naplno venovať. Moje hobby sa stalo mojou vášňou a prácou zároveň. Po absolvovaní niekoľkých kurzov pre fitness a kulturistiku som začal pôsobiť ako certifikovaný fitness tréner vo fitness centre Different GYM, v Trebišove.  
 
Svoje vedomosti a skúsenosti chcem odovzdávať ďalej a pomôcť tak všetkým, ktorí sa rozhodli spraviť niečo pre svoje telo a chcú dosiahnuť svoje vlastné ciele. Sám dobre viem, že začiatky sú ťažké a je skvelé mať pri sebe niekoho, kto vám poradí nie len ohľadom správnej techniky cvičenia, ale aj ohľadom kvalitného príjmu kalórií.
 
Medzi moje najväčšie doterajšie úspechy v oblasti fitness a kulturistiky patrí:

  • 7.miesto v kategórií Men´s physique v Levoči (apríl 2019),
  • 3.miesto v kategórií Men´s physique na Majstrovstvách Slovenska v Nitre (apríl 2019).

 
Snažím sa na sebe neustále pracovať, a to nie len po fyzickej, ale aj po odbornej stránke. Aby som mohol pomáhať vždy širšej skupine klientov – od mládeže, až po seniorov, mám v pláne absolvovať ďalšie dôležité školenia z oblasti fyziodiagnostiky a fyziotréningu pre osoby s pohybovým obmedzením alebo zlými pohybovými stereotypmi.
 
Túžiš aj ty po zmene? Chceš sa cítiť lepšie, byť plný energie či znovu nadobudnúť stratenú sebadôveru? Spoločne to dokážeme! Ako hovorí moje motto:
 
,,Tvoje telo zvládne skoro všetko. Je to tvoja myseľ, ktorú musíš presvedčiť.,,